Oddíl sportovní gymnastiky Sokol Žižkov II.


Webhosting profitux.cz - webhosting bez starostí Provizorní internetové stránky, definitivní verze je ve vývoji.

Vzhledem ke zrušení stálých stránek oddílu v předloňském roce a probíhajícímu náboru jsme narychlo vytvořili tuto skromnou prezentaci. Bez grafiky a složitého formátování, ale stručnou a výstižnou.

Nové stránky oddílu gymnastikazizkov.cz a gymnastikapraha3.cz budou již brzy zprovozněny, zatím na nich funguje sekce tréninky-přihlášky.


Cvičíme v největší specializované gymnastické tělocvičně v Praze a jedné z nejhezčích v rámci celé ČR. Po období stagnace se začínáme opět naplno připravovat a závodit, pokusíme se obnovit bývalou slávu žižkovského gymnastického oddílu. Zveme všechny zájemce bez rozdílu věku a úrovně. Potřebujeme stabilizovat oddíl, zapojit se může každý z řad dětí, rodičů i dospělých cvičenců. Specializujeme se na dívčí sportovní gymnastiku, disponujeme však i kvalitním mužským nářadím. O tělocvičnu se dělíme s vrcholovou základnou gymnastického oddílu Sokol Kampa, který u nás nalezl azyl po záplavách v Tyršově domě. Díky tomu máme možnost zapojit se do tréninku na nejkvalitnějším gymnastickém nářadí v majetku ČOS. Spolupracujeme i na přípravě závodnic. Rádi bychom dostali nejen stav členské základny, ale i výkonnostní úroveň závodnic našeho oddílu tam, kam historicky i vzhledem k vybavení tělocvičny bezesporu patří.